Nyheder
Sorelle og GAI+LISVA inviterer dig endnu engang til et fælles sample sale nær Aarhus.
Oplev en dag med elegance og ansvarlighed
Kom til sample sale med dansk design og bæredygtig mode fra den 19. til 21. marts 2024 på Sønderskovvej 7, 8362 Hørning. Tag del i denne enestående mulighed for at opdage skønheden i unikke smykker og tidløse tøjstykker til priser, der er nedsat med op til 80%!
Sorelle, mestre af håndlavede smykker, vil fortrylle dig med deres unikke perler og halvædelsten, der hylder kvinders individualitet og skønhed. Mens GAI+LISVA, frontløbere inden for bæredygtig mode, præsenterer tøj, der ikke blot er smukt, men også respekterer miljøet og menneskerettighederne.
Dette er mere end bare en shoppingbegivenhed – det er en fejring af skønhed, fællesskab og forandring! Vær klar til at blive fortryllet af det bedste inden for dansk design og bæredygtig mode.
Praktisk information:
– Der vil løbende være opfyldning af varer
– Størrelserne til lagersalget vil være fra str. 34-44 (XS-XXL)
– Sorelle vil være til stede med deres fine 2. sorterings smykker
– Sorelle tilbyder gratis indpakning
– Der vil være prøverum til rådighed
– Du kan betale med MobilePay og kontanter
– Barnevogne er velkomne
– Lokalet er kørestolsvenligt
– Der er gode muligheder for parkering ved adressen
Se mere om begivenheden her
Læs også: